Bobble plaukų gumytė

1.59 € 2.99 € * -47%

Pasirinkite kiekį:

Ikona Prekė sandėlyje

Telefonu Užsisakyk telefonu!

8 627 44448

(I-V 9:00 - 18:00)

Klausimai Turi klausimų?

Prekės kodas: H008
Pristatymo terminas: 1-3 darbo dienos

Išskirtinės formos(kaip telefono laidas) itin elastinga Bobble gumytė iš plastmasės, specialios technologijos dėka, nepalieka jokių žymių ant plaukų(ne taip kaip įprastos plaukų gumytės)! Jos nesukelia galvos tempimo jausmo, tad ne tik tausoja ir nevelia plaukų, bet ir padeda išvengti galvos skausmų. Gumytės metalinių jungčių neturi, tad nepeša plaukų ir nesukelia jokios kitos žalos jiems. Ši gumytė bus geriausias Jūsų draugas keliaujant į paplūdimį ar sporto klubą - kadangi ją dėvėti galėsite ir ant riešo - kaip apyrankę.

Komplekte - 1vnt. Bobble gumytės

Populiariausi atsakymai:

Prekės pristatymas per Lietuvos paštą, kurjerį ar į LP EXPRESS terminalus yra NEMOKAMAS, jeigu perkate prekių už 29 € ir daugiau. Užsakymams iki 29 € vertės yra taikomas 2 - 3 € pristatymo mokestis. Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje "Pristatymas".
Visos parduodamos prekės (išskyrus išimtinius atvejus, apie kuriuos yra informuojama prekės aprašyme ir kurie gali sudaryti iki 1% asortimento) yra sandėliuojamos mūsų sandėlyje Lietuvoje ir jas pristatysime Jums per 1 - 3 d. d. Visai nesvarbu ar Jūs gyvenate Lietuvos sostinėje, ar tiesiog atokiame Lietuvos kampelyje - prekės Jus visada pasieks vienodai greitai
Taip, netikusią ar nepatikusią prekę nedėvėtą galite grąžinti atgal ir atgauti 100% sumokėtos sumos. Tai turite padaryti per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo. Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje "Grąžinimas".
Atsiskaityti už prekę galite per internetinę bankininkystę (visi Lietuvoje veikiantys bankai) bei grynais gavus prekes (šis apmokėjimo būdas papildomai apmokestinamas 2 € mokesčiu). Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje "Atsiskaitymas".

*Topai.lt ankstesnė didžiausia taikyta kaina