Milo rankinė

25.99 € 69.99 € * -63%

Pasirinkite kiekį:

Ikona Prekė sandėlyje

Telefonu Užsisakyk telefonu!

8 627 44448

(I-V 9:00 - 18:00)

Klausimai Turi klausimų?

Prekės kodas: RKLSK00467T
Pristatymo terminas: 1-3 darbo dienos

Šis klasikinis Milo rankinės dizainas per petį yra 2016m. mados viršunėse ir dar ilgai ten išliks dėl savo kompaktiškumo ir patogumo savybių. Rankinė yra pagaminta Didžiojoje Britanijoje iš aukštos kokybės minkštos eco odos. Išmatavimai: 37.5 cm x 33 cm. Rankinė užsegama užtrauktuku - turi vieną pagrindinį skyrių, dvi atviras kišenėles smulkiems daiktams ir vieną užsegamą skyrelį. Prie Milo rankinės pridedamas papildomas maišelis/kosmetinė. Pagrindinė spalva - kūno/rusva.

Populiariausi atsakymai:

Prekės pristatymas per Lietuvos paštą, kurjerį ar į LP EXPRESS terminalus yra NEMOKAMAS, jeigu perkate prekių už 29 € ir daugiau. Užsakymams iki 29 € vertės yra taikomas 2 - 3 € pristatymo mokestis. Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje "Pristatymas".
Visos parduodamos prekės (išskyrus išimtinius atvejus, apie kuriuos yra informuojama prekės aprašyme ir kurie gali sudaryti iki 1% asortimento) yra sandėliuojamos mūsų sandėlyje Lietuvoje ir jas pristatysime Jums per 1 - 3 d. d. Visai nesvarbu ar Jūs gyvenate Lietuvos sostinėje, ar tiesiog atokiame Lietuvos kampelyje - prekės Jus visada pasieks vienodai greitai
Taip, netikusią ar nepatikusią prekę nedėvėtą galite grąžinti atgal ir atgauti 100% sumokėtos sumos. Tai turite padaryti per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo. Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje "Grąžinimas".
Atsiskaityti už prekę galite per internetinę bankininkystę (visi Lietuvoje veikiantys bankai) bei grynais gavus prekes (šis apmokėjimo būdas papildomai apmokestinamas 2 € mokesčiu). Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje "Atsiskaitymas".

*Topai.lt ankstesnė didžiausia taikyta kaina