Medinių karoliukų apyrankė su ametistu

9.99 € 15.99 € * -38%

Pasirinkite kiekį:

Ikona Prekė sandėlyje

Telefonu Užsisakyk telefonu!

8 627 44448

(I-V 9:00 - 18:00)

Klausimai Turi klausimų?

Prekės kodas: AMET01
Pristatymo terminas: 1-3 darbo dienos

Natūralūs Tibeto budistų mediniai karoliukai su Ametisto akmeniu. Ametisto akmuo saugo nuo neigiamos energijos, ramina, padeda tobulėti dvasiškai. Puiki dovana tiek vyrams, tiek moterims - atkeliauja kartu su dėžute. Medinis karoliukas apie 8mm, ametistas apie 10mm.

Daugiau informacijos apie šio akmens poveikį:

Ametistas įneša šviesos į neaiškias problemas ir padeda mums pereiti iš protinio į dvasinį lygmenį. Padeda gydyti neuralgiją ir nemigą, stiprina valią, gydo medžiagų apykaitos ligas. Skatina dvasinį ir kūrybinį mąstymą, ramina mintis, labai tinka meditacijai. Jis pagerina mūsų sapnų kokybę bei dovanoja ramų, gilų miegą.

Populiariausi atsakymai:

Prekės pristatymas per Lietuvos paštą, kurjerį ar į LP EXPRESS terminalus yra NEMOKAMAS, jeigu perkate prekių už 29 € ir daugiau. Užsakymams iki 29 € vertės yra taikomas 2 - 3 € pristatymo mokestis. Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje "Pristatymas".
Visos parduodamos prekės (išskyrus išimtinius atvejus, apie kuriuos yra informuojama prekės aprašyme ir kurie gali sudaryti iki 1% asortimento) yra sandėliuojamos mūsų sandėlyje Lietuvoje ir jas pristatysime Jums per 1 - 3 d. d. Visai nesvarbu ar Jūs gyvenate Lietuvos sostinėje, ar tiesiog atokiame Lietuvos kampelyje - prekės Jus visada pasieks vienodai greitai
Taip, netikusią ar nepatikusią prekę nedėvėtą galite grąžinti atgal ir atgauti 100% sumokėtos sumos. Tai turite padaryti per 14 kalendorinių dienų nuo siuntos gavimo. Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje "Grąžinimas".
Atsiskaityti už prekę galite per internetinę bankininkystę (visi Lietuvoje veikiantys bankai) bei grynais gavus prekes (šis apmokėjimo būdas papildomai apmokestinamas 2 € mokesčiu). Plačiau apie tai skaitykite skyrelyje "Atsiskaitymas".

*Topai.lt ankstesnė didžiausia taikyta kaina